بازیابی کلمه عبور؟    | ثبت نام

پنل SMS با خطوط تلفن

سامانه پیام کوتاه، یک نرم افزار تحت وب می باشد که به وسیله آن می توانید اقدام به ارسال ودریافت پیامک به صورت تکی یا انبوه نمایید. مدیریت پیامک های ارسالی و دریافتی کاملا از طریق سامانه های پرقدرت صورت می پذیرد .
اگر به دنبال تبلیغات انبوه ، گسترش کسب و کار، دفتر کار مجازی و استفاده از امکانات پیامکی تخصصی هستید ،می توانید با انتخاب پنل هایی با امتیاز بالاتر به هدف خود نزدیکتر شوید و از طریق خطوط پیامکی (۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ و ۳۰۰۰ و …) و پنل SMS با خطوط تلفن تجربه استفاده از این پنل را داشته باشید .

خرید سامانه پیام کوتاه بر اساس شماره تلفن ثابت :

برای اولین بار در ایران کاربران پنل می توانند در کنار خطوط پیش شماره ۳۰۰۰ خود اقدام به راه اندازی خطوط ارسال و دریافت پیامک با خطوط تلفن ثابت نمایند. به بیان دیگر، با فعالسازی این سرویس، شماره خط SMS با شماره تلفن ثابت شما یکی خواهد شد. در حال حاضر این امکان برای شماره هایی با پیش شماره ۰۲۱ می باشد که بزودی برای پیش شماره ۰۵۱۱ هم راه اندازی خواهد شد.

به عنوان مثال : تلفن و پیامک – ۰۲۱۹۸۷۶۵۴۳۲


برخی از مزایای این خطوط :

۱- تعرفه ارسال متن لاتین و فارسی با هم یکسان است.
۲- دریافت پیامک رایگان می باشد.
۳- به دلیل اینکه شماره تماس شما همان شماره پیامک شماست، در متن پیام دیگر نیازی به معرفی شماره نیست و با ۱۱ کاراکتر بیشتر متن بهتری خواهید داشت.
۴- قیمت کلیه خطوط متناظر با تلفن ثابت یکسان می باشد و رند بودن خطوط تاثیری در قیمت آن نخواهد داشت.


مدارک لازم جهت ثبت خط :

۱- کپی شناسنامه یا کارت ملی
۲- آخرین قبض تلفن مربوط به شماره درخواستی
۳- ارائه کپی اجاره نامه در صورتی که مالک تلفن نیستید.(توصیه ما جهت استفاده از این نوع خطوط به مالکان تلفن می باشد.)
۴- ارسال یک نسخه امضاء شده از فرم تعهد به صورت اسکن رنگی
۵- ارسال وجه به صورت خرید آنلاین و یا واریز حواله به یکی ازشماره حساب ها
نکته :لطفا قبل از خرید خط به صورت آنلاین دقت نمایید که خط خریداری شده با شماره تلفن ثابت یکسان باشد درغیر این صورت خط  فعال نخواهد شد و مبلغ با ۲۰% کسر به حساب کاربر برگشت داده خواهد شد.